Kohoutovice - dálniční propustek

rozlišení cca 1024 pix  rozlišení cca 600 pix
 

 2005 - současnost

  Vpusť do propustku na západní straně dálnice je dnes naprosto zanesena bahnem a kanalizace prakticky neplní svůj účel. (Foto: Petr Chaloupek, 3.7.2005)
  Výpusť z propustku na východní straně dálnice. Bahno zaneslo polovinu potrubí. (Foto: Petr Chaloupek, 3.7.2005)

 2003 - současnost

  Využité staré dálniční těleso jižně od Bystrce. Pohled k severu ve směru dálnice do Wroclawi. V těchto místech vede pod dálnicí zleva doprava propustek. V pozadí sídliště Bystrc. Dole v údolí se nachází dvoupatrový dálniční most přes potok Vrbovec. (Foto: Jan Slovík, 29.3.2003)
  Využité staré dálniční těleso jižně od Bystrce. Pohled k jihu ve směru dálnice do Vídně. Čtyřpruhová silnice III. třídy, která dnes vede po dálničním tělese nebyla postavena kvalitně. Vozovka byla doslova položena jen tak bez jakýchkoliv větších zhutnění. Tomu odpovídá i dnešní stav vozovek, které se propadají a rychlá jízda je zde nebezpečná. Dokonce i svodidla sjíždějí ze svahu (v levé části snímku). Střední dělící pruh byl sice proveden s trávníkem, jako u běžné dálnice, ale svodidla zde nejsou. Pruh dokonce nemá ani obrubníky, takže se dá přejet kdekoliv. Propustek vede pod dálnici vzadu u lesa napravo. (Foto: Jan Slovík, 29.3.2003)
       

 zpět na interaktivní mapu  (nepoužívejte, pokud jste do fotogalerie nebyli odkázání přímo z této mapy)
 zpět na seznam fotogalerie
 interaktivní mapa  (otevření mapy v novém okně)
   situační plánek
 autor © Jan Slovík , 23. března 2005.
 odborná spolupráce Václav Lídl a Tomáš Janda.
 doplněno a upraveno 21.3.2007.
 poslední změny na stránce: 26. října 2008