podrobná mapa dálnice D11 - 3.část/Fotogalerie/ - Dálniční most přes lesní cestu u obce Voleč./Fotogalerie/ - Dálniční most přes polní cestu u obce Voleč./FOTOGALERIE/ - Nadjezd přes dálnici u Libišan.FOTOGALERIE - nadjezd přes dálnici u Osiček./FOTOGALERIE/ - Nadjezd přes dálnici u Krásnic./FOTOGALERIE/ - Vlčkovice - dálniční most přes železniční trať a silnici./FOTOGALERIE/ - Krásnice - dálniční most přes polní cestu.


((155 kB)) / autor mapy © SHOCart s.r.o. - výřez z autoatlasu "Česko 1:150 000, 2003"/FOTOGALERIE/ - Dálniční odpočívka Osice /oboustranná//FOTOGALERIE/ - Dálniční most u Osic./FOTOGALERIE/ - Dálniční křižovatka se silnicí I/11 u Hradce Králové.

Poznámka: mapa včetně "klikacích" odkazů je průběžně doplňována, aktualizována a upravována. Pomoci při jejím zdokonalování můžete i Vy, pokud nás upozorníte nejen na chybné údaje. Rovněž nás potěšíte, pokud nám zašlete další fotografie zajímavých míst na dálnici a z okolí dálnice. Anebo nám jen dáte typ na další pamětihodnosti nebo přírodní útvary v okolí.

autor © Jan Slovík , 28. března 2004., podkladová mapa © SHOCART s.r.o.
doplněno o nová fakta 3/FOTOGALERIE/ - Nadjezd přes R35 pro silnici II/324.1.12.2006.
odborná spolupráce Václav Lídl a Tomáš Janda.

poslední změny na stránce: 02. ledna 2007

vyznacny bodvyznacny bod

O tento malý pozemek se vedou spory a proto nemohla být dálnice dovedena až do Hradce Králové.Kvůli sporům s pozemky musí být provoz z dálnice sveden k silnici II/333 a pak přes Libišany veden ke staré silnici I/11.Kdo určitě radost z dokončení dálnice D11 nemají, jsou obyvatelé Libišan, Plačic a Kuklen, přes jejichž obce je provoz z dálnice veden.Hlavně kvůli zásahům na budoucí dálnici D11 byla nová moderní centrála hasičů postavena na okraji Hradce Králové - několik stovek metrů od budoucí křižovatky.Dálnice D11 téměř symbolicky kopíruje hranici Královéhradeckého a Pardubického kraje, pro které má dálnice obrovský význam.Společně s přivaděčem od D11 do Opatovic, bude rozšířena i část silnice I/37 u elektrárny.Zároveň s dálnicí D11 měla být vybudována krátka rychlostní spojka do Opatovic nad Labem a propojit dálnici D11 nejen s Pardubicemi, ale i s jihem Hradce Králové. Bohužel termín se nepodařilo dodržet a stavět se začalo až v průběhu roku 2006. Dokončení je plánováno v orce 2009.Zde u Opatovického nadjezdu (u SIKA) vznikne křižovatka mezi R35 a R37. Pardubičané tak budou moci plně využít dálnici D11./FOTOGALERIE/ - Dálniční most přes potok u Kasaliček./FOTOGALERIE/ - Nadjezd přes dálnici pro polní cestu u Kasaliček./FOTOGALERIE/ - Dálniční křižovatka s rychlostnicí R35 do Olomouce.FOTOGALERIE - dálniční most přes potok Černská strouha.FOTOGALERIE - nadjedz přes dálnici se služebním nájezdem u Prav./Fotogalerie/ - Nadjezd přes dálnici pro polní cestu u Dobřenic./Fotogalerie/ - Dálniční křižovatka u Dobřenic./Fotogalerie/ - Dálniční ekotunýlek u obce Voleč./Fotogalerie/ - Nadjezd přes dálnici pro silnici III. třídy z Chudeřic do Chýště./Fotogalerie/ - Dálniční těleso u Chýště./Fotogalerie/ - Dálniční most přes potok a polní cestu./Fotogalerie/ - Dálniční křižovatka se silnicí I/36 /exit 68 - Chlumec nad Cidlinou-východ/Trasa tehdejší dálnice byla ve 40. letech 20. stol. vyprojektována severně od stávající silnice I/11./FOTOGALERIE/ - Dálniční most přes potok Pašát a polní cestu./FOTOGALERIE/ - Sedlice - most přes potok Čertůvku./FOTOGALERIE/ - Dálniční most přes polní cestu a potok u Libišan./FOTOGALERIE/ - Dálniční most přes polní cestu u Osic