SPONZOŘI a PATRIOTI WEBUCílem těchto stránek je, aby uživatelé postupně našli vše, co se týká dálnic. Tedy od starověkých římských a inckých "dálnic" až po ty současné, moderní. Stránky se rovněž nehodlají zabývat pouze českými dálnicemi, ale časem by se zde mělo nacházet množství materiálů i o dálnicích ve světě. I když v omezeném rozsahu.

 

A tak zde nyní zatím nacházíte pouhé torzo, malý základ toho všeho, co bychom Vám vskutku chtěli poskytnout. Již nyní např. budujeme rozsáhlou fotogalerii, propojenou s podrobnými mapami.

 

Jenže pouhé nadšení nestačí. Musíme platit např. za poskytování historických dokumentů. Pro vznik a úpravu fotografií je nutné vhodné technické vybavení. Hradí se rovněž náklady spojené s cestováním.

 

Samozřejmě největší hodnotu má u nás čas. Tedy doba strávená nad přípravou toho, co potom máte možnost vzhlédnout. Nakonec jsou tu náklady nepochybně nejnutnější a to je provoz samotných stránek. Musí se platit za doménu, za webhosting, připojení k síti apod.

 

Proto nabízíme reklamní plochu sponzorům, kteří by tím pádem byli ochotni podílet se na úhradě nákladů, spojených se správou a provozem stránek www.dalnice.com.

 

Ceny jsou prozatím symbolické. Nejedná se totiž ani tak o reklamu, jako spíše o sponzorství. To je možné provést i způsobem, který by třeba vyhovoval lépe než klasický banner. Záleží na dohodě.

 

Zpočátku (září 2002) měly naše stránky návštěvnost cca 150-200 vstupů týdně. Tento počet se však na konci roku 2004 stal již denním standardem a nyní (květen 2005) naše stránky zaznamenávají návštěvnost cca 25 tisíc každého čtvrt roku.

 

Za DáLNICE.com, Jan Slovík.


Jak nás lze sponzorovat

 

Způsobů sponzorování našeho webu o dálnicích je mnoho avšak my Vám můžeme nabídnout pouze málo. Např. reklamní banner či běžící text. Plocha na stránce totiž není nekonečná a tak jsou zde omezené možnosti.

 

Sponzorství nám mohou nabídnout firmy i jednotlivci. Firmám nabízíme odpočet z daňového základu formou reklamy. Částka za reklamu není dosud stanovena neboť nechceme vydělávat na prodeji reklamní plochy a tak se spokojíme vždy s částkou, kterou nám nabídnete. Proto spíše vybízíme společnosti, kterým tolik nezáleží na tom jak moc budou zviditelněni, ale hlavně na tom jak nám pomoci. Sponzor tedy případně musí počítat s tím, že banner s jeho reklamou nebude pouze jeho, ale může se střídat s ostatními.

 

Sponzorovat nás mohou samozřejmě i nepodnikatelé. Jak již bylo řečeno, i malá částka dokáže pomoci. Např. za padesátikorunu, kterou pošle každý měsíc několik čtenářů, se už dá zajistit mnohé.

 


 

údaje o provozu stránek

 

provozovatel

Jan Slovík, Rýchorská 149, 541 02 Trutnov 2

IČO 728 30 522
DIČ CZ 720 213 35 76 (plátce DPH)
číslo účtu 156 324 546 / 0600, GECB Trutnov

webhosting

http://www.losan.cz

optimalizace

MS Explorer 5.0 a vyšší verze, rozlišení 1024x768 pixel

odpovědný redaktor, webmaster

Jan Slovík slovik@dalnice.com

 


autor © Jan Slovík , 10. června 2002.
článek doplněn o nová fakta 28.5.2005.

poslední změny na stránce: 02. dubna 2007