WWW na DVD za 49 Kč


 
Webové stránky www.dalnice.com jsou každý měsíc obsáhlejší a bohatší o další desítky fotografií, novinových článků a dalších zajímavostí. V současné době se web skládá zhruba z 25 tisíc souborů v 2,5 tisících adresářích. Největší kapacitu zaplňují fotografie, kterých je jen v základním rozlišení již přes 3 tisíce.
Řada z Vás však nemá tak rychlé připojení k internetu, aby si pohodlně mohli stránky prohlížet a načítat fotografie i ve vyšším rozlišení. Podobný problém mají i ti, kteří musí za přenesená data platit. Někteří čtenáři dokonce nemají připojení žádné anebo jej nemají v počítači, ve kterém si stránky chtějí prohlížet.
Proto Vám nabízíme webové stránky www.dalnice.com kompletně na DVD. Cena je jen jakýmsi manipulačním poplatkem, který již obsahuje poštovné, balné, prázdné medium (DVD) a vypálení dat.
Tato služba by měla pomoci našim čtenářům, na kterých v žádném případě nechceme vydělávat. Proto jsme zvolili jen symbolickou částku, která zhruba pokryje poštovné, zakoupené disky a čas věnovaný vypálení a odeslání. Zakoupením DVD zároveň podpoříte další rozvoj webu.
 
 JAK POSTUPOVAT ?
 
1/ Vyplňte formulář a odešlete jej.
2/ Do druhého dne Vám pošleme potvrzovací email s číslem účtu a var. symbolem. (Pokud si var.symbol zvolíte sami, nemusíte na email čekat)
3/ Odešlete na náš účet 156 324 546 / 0600 danou částku.
4/ Po přijetí částky Vám na DVD nahrajeme poslední verzi webu a pošleme poštou.
 
 dodací adresa  
jméno (firma)* * povinný údaj
ulice, č.p.* * povinný údaj
město* * povinný údaj
PSČ* * povinný údaj (bez mezer)
e-mail* * povinný údaj
 medium  
počet kusů*
 druh zásilky*  

 

obyčejná doporučená (příplatek 25 Kč)
 způsob úhrady*  

 

převodem dobírkou (příplatek 35 Kč)
   
variabilní symbol můžete si zvolit své - max. devítimístné číslo, které si prosím před odesláním objednávky opište !!! Pokud jste zaškrtli dobírku, nemusíte vyplňovat.
   
Chcete něco vzkázat?

 ???

Jak provést platbu ?
Pokud jste si vybrali bezhotovostní platbu předem, zašlete danou částku 49 Kč (nebo 74 Kč v případě doporučené zásilky) na účet číslo 156 324 546 / 0600 (Money Bank). Variabilní symbol napište podle čísla v objednávce (buď jste si jej zvolili sami anebo Vám bylo zasláno emailem). Konstantní symbol bude 0551, specifický symbol žádný. Pokud jste zvolili dobírku, očekávejte zásilku, za kterou při převzetí zaplatíte 74 Kč.
Je možné objednat web namísto na DVD na klasickém CD ?
Bohužel již ne. Vzhledem k tomu, že data na webu vysoce přesáhla hranici kapacity klasického CD-R 700 MB, je ideálním médiem právě DVD±R. Jen sekce Fotogalerie zabírá mnohem více než se na běžné CD vejde. Navíc na DVD postupně přidáváme různé bonusy, jako např. ještě nezveřejněné fotografie anebo velké soubory, které se z internetu špatně stahují (videa, mapy ve vysokém rozlišení atd.). Problém by bylo možné vyřešit vypálením webu na více CD, ale pak by se musely soubory z CD zkopírovat do Vašeho počítače.
Je možné DVD objednat na dobírku nebo doporučeně ?
Možné to samozřejmě je, ale je nutné počítat s příplatkem. DVD zaslané doporučeně bude stát namísto 49 Kč 74 Kč a u DVD zaslané na dobírku očekávejte zásilku za 84 Kč). Část příplatku totiž musíme uhradit poště za dobírkovou nebo doporučenou službu a část si bohužel musíme účtovat za s tím spojené náklady (nutná návštěva pošty, vyplňování doručenky...).
Jak rychle mi DVD přijde ?
Na rozesílání zásilek nejsme standardně vybaveni, nejsme totiž internetový obchod. Veškerý chod webu provádíme na vlastní náklady a ve svém volném čase. DVD však nahrajeme co nejdříve po obdržení Vaší žádosti a většinou hned druhý den jej odesíláme poštou. Samotné vypálení však netrvá pár minut, jako když se nahrává hudební CD. Kvůli tisícům drobných souborů probíhá operace mnohonásobně déle. Dobírka anebo doporučená zásilka se však může o několik dní prodloužit neboť je nutné navštívit poštu.
Jaký typ zásilky a media mám čekat ?
DVD používáme standardní značkové, ale bez plastového obalu. Zásilku obdržíte stejně jako běžný dopis, většinou ve vyztužené obálce. Medium používáme DVD+R (plusové), ale na vyžádání můžeme použít mínusové.
K čemu slouží variabilní symbol ?
Podle čísla variabilního symbolu poznáme od koho platba přišla. Buď si číslo zvolíte v objednávce sami a stejné potom samozřejmě musíte zadat i při platbě. Anebo Vám jej pošleme emailem.
 

 
autor © Jan Slovík , 26.9.2005.
poslední změny na stránce: 26. října 2008